KONST / Litografier / Färglitografi 12988438
nr 1298 8438
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/310. Motivet: 46x61 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
måndag 16 december 2019
kl 18:29:51
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér